Odprta trgovina je dobrodošla, vendar ne sme in ne bo uničevala našega kmetijstva
Evropski poslanec dr. Milan Zver je v videonagovoru izpostavil tri ključne teme, ki so jih poslanke in poslanci obravnavali na julijskem plenarnem zasedanju.
Ukrajina se bori za varnost in prihodnost celotne Evrope
V sredo so poslanci Evropskega parlamenta pozvali h konstruktivni razpravi o tem, kako pospešiti evropsko integracijo Ukrajine, ob upoštevanju strateških interesov EU.
Ustavno sodišče pritrdilo političnim čistkam Golobove vlade na javnem mediju
Ustavno sodišče naj bi v četrtek odločilo, da je novela zakona, ki je določila nov način upravljanja RTV-ja, skladna z ustavo, poroča portal Info360. Proti pobudi za oceno ustavnosti naj bi glasovalo pet ustavnih sodnikov, dva pa za.
Dr.Milan Zver: Moč Slovenije je v njenih ljudeh
Ob dnevu državnosti obeležujemo trenutek, ko je Slovenija postala samostojna država in prevzela odgovornost za svojo pot ter prihodnost.
Praznovanje dneva državnosti v Bruslju
Ob dnevu državnosti je v Bruslju potekalo slovesno praznovanje slovenskega državnega praznika, ki je v središče evropske prestolnice prineslo del slovenske kulturne dediščine.
Strani
- 1
- 2
- 3
- …
- naslednja ›
- zadnja »




